Start: 07.09.2023
On-line

Rozkwitnij z ADHD - grupa wsparcia

Kameralna grupa wsparcia dla dorosłych osób z ADHD, która nie tylko zapewni niezbędną psychoedukację, ale także zaoferuje wiele narzędzi radzenia sobie z trudnymi objawami tego zaburzenia. Dzięki stałej współpracy z innymi członkami grupy i psychoterapeutką prowadzącą, każdy z uczestników będzie miał możliwość dzielić się swoimi problemami, wymieniać doświadczeniami oraz uczyć od siebie nawzajem. To wszystko zaplanowane jest w bezpiecznej, otwartej atmosferze wzajemnego wsparcia. To co nas łączy to zaburzenie, jakim jest ADHD. Zarówno uczestnicy, jak i prowadząca to osoby, które je posiadają. Każdy z nas przynosi jednak inną perspektywę i doznania z nim związane.

Korzyści udziału w warsztatach

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś/-łaś czy zapisać się na warsztaty to zapoznaj się z korzyściami jakie mogą Ci one przynieść.

Możliwość poznania samego siebie oraz swoich potrzeb

Dzięki warsztatom zrozumiesz swoje emocje, reakcje i zachowania, a także poznasz schematy swoich działań i zidentyfikujesz swoje potrzeby.

Redukcja poziomu stresu oraz dyskomfortu

Dzięki poznaniu sposobów samoregulacji uda Ci się poradzić sobie ze stresem i wyciszyć się.

Zwiększenie poziomu witalności i radości​ ​

Biorąc udział w warsztatach możesz poznać sposoby osiągania założonych przez siebie celów i wieść szczęśliwe i spokojne życie.

Regulacja nastroju

Zrozumiesz jak Twoje myśli wpływają na nastrój i działania.​ Identyfikując swoje potrzeby nauczysz się dbać o siebie, organizować sobie czas dla siebie i na regenerację.

Nauka adaptacyjnych strategii radzenia sobie​

Nierzadko korzystamy z wielu mało korzystnych sposobów radzenia sobie, które ukrywają problemy, ale ich nie rozwiązują. Na warsztatach nauczysz się stosować nowe, korzystne sposoby regulacji.​

Zrozumienie swojego funkcjonowania w grupie

Warsztaty najczęściej organizowane są w małych grupach. Dzięki temu możesz zauważyć jakie role przyjmujesz w grupach i jak w nich funkcjonujesz. Jest to również świetna okazja na zdobycie nowych znajomości.

Minione wydarzenia

Siła jest kobietą

Warsztaty dla kobiet poświęcone zwiększaniu pewności siebie, wzmacnianiu poczucia własnej wartości, kształtowaniu wspierającego obrazu siebie, budowaniu dobrej relacji z sobą i z innymi, zdobyciu podstawowych umiejętności psychospołecznych (m.in. stawianie granic i asertywność), konfrontacji z wewnętrznym krytykiem. 

Siła jest kobietą

Bezpłatny cykl warsztatów dla kobiet organizowany przy współpracy z Centrum Praw Kobiet — filia w Żyrardowie.

Porozumienie bez przemocy (NVC)

Non Violent Communcation to opracowana przez Marshalla Rosenberga metoda, dzięki której nie tylko można nauczyć się konfrontować się z uczuciami i potrzebami swoimi i innych, skutecznie negocjować i zarządzać personelem oraz przede wszyskim zadbać o stabilne i spokojne relacje międzyludzkie.

Wewnętrzny Krytyk

Szkolenie, które pozwoli Ci zrozumieć: kim jest wewnętrzny krytyk, jakie ma on rodzaje, skąd się on bierze, jak go rozpoznawać spośród natłoku myśli, jakie ma funkcję, jak sobie z nim radzić i czy warto go wyeliminować czy może się z nim zaprzyjaźnić?

Newsletter

Zostaw swój adres mailowy, aby mieć pierwszeństwo w zapisach na przyszłe warsztaty.

W ramach zapisania się na listę mailingową możesz spodziewać się nie tylko informacji o nowych wydarzeniach, ale również specjalnych okazji, zniżek, jak również jakościowych treści rozwojowych i psychoedukacyjnych. Żadnego spamu, a Twoje dane nie zostaną dalej nikomu udostępnione.