On-line
Start: 8.03, godz. 20:p

8 warsztatowych spotkań na Dzień Kobiet

Warsztaty dla kobiet poświęcone zwiększaniu pewności siebie, wzmacnianiu poczucia własnej wartości, kształtowaniu wspierającego obrazu siebie, budowaniu dobrej relacji z sobą i z innymi, zdobyciu podstawowych umiejętności psychospołecznych (m.in. stawianie granic i asertywność), konfrontacji z wewnętrznym krytykiem. 

Korzyści udziału w warsztatach

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś/-łaś czy zapisać się na warsztaty to zapoznaj się z korzyściami jakie mogą Ci one przynieść.

Możliwość poznania samego siebie oraz swoich potrzeb

Dzięki warsztatom zrozumiesz swoje emocje, reakcje i zachowania, a także poznasz schematy swoich działań i zidentyfikujesz swoje potrzeby.

Redukcja poziomu stresu oraz dyskomfortu

Dzięki poznaniu sposobów samoregulacji uda Ci się poradzić sobie ze stresem i wyciszyć się.

Zwiększenie poziomu witalności i radości​ ​

Biorąc udział w warsztatach możesz poznać sposoby osiągania założonych przez siebie celów i wieść szczęśliwe i spokojne życie.

Regulacja nastroju

Zrozumiesz jak Twoje myśli wpływają na nastrój i działania.​ Identyfikując swoje potrzeby nauczysz się dbać o siebie, organizować sobie czas dla siebie i na regenerację.

Nauka adaptacyjnych strategii radzenia sobie​

Nierzadko korzystamy z wielu mało korzystnych sposobów radzenia sobie, które ukrywają problemy, ale ich nie rozwiązują. Na warsztatach nauczysz się stosować nowe, korzystne sposoby regulacji.​

Zrozumienie swojego funkcjonowania w grupie

Warsztaty najczęściej organizowane są w małych grupach. Dzięki temu możesz zauważyć jakie role przyjmujesz w grupach i jak w nich funkcjonujesz. Jest to również świetna okazja na zdobycie nowych znajomości.

Minione wydarzenia

Siła jest kobietą

Bezpłatny cykl warsztatów dla kobiet organizowany przy współpracy z Centrum Praw Kobiet — filia w Żyrardowie.

Porozumienie bez przemocy (NVC)

Non Violent Communcation to opracowana przez Marshalla Rosenberga metoda, dzięki której nie tylko można nauczyć się konfrontować się z uczuciami i potrzebami swoimi i innych, skutecznie negocjować i zarządzać personelem oraz przede wszyskim zadbać o stabilne i spokojne relacje międzyludzkie.

Wewnętrzny Krytyk

Szkolenie, które pozwoli Ci zrozumieć: kim jest wewnętrzny krytyk, jakie ma on rodzaje, skąd się on bierze, jak go rozpoznawać spośród natłoku myśli, jakie ma funkcję, jak sobie z nim radzić i czy warto go wyeliminować czy może się z nim zaprzyjaźnić?

Newsletter

Zostaw swój adres mailowy, aby mieć pierwszeństwo w zapisach na przyszłe warsztaty.

W ramach zapisania się na listę mailingową możesz spodziewać się nie tylko informacji o nowych wydarzeniach, ale również specjalnych okazji, zniżek, jak również jakościowych treści rozwojowych i psychoedukacyjnych. Żadnego spamu, a Twoje dane nie zostaną dalej nikomu udostępnione.